לגעת דרך המילים
לגעת דרך המילים

לחצו לתיק עבודות

שירותי כתיבת תוכן ו - SEO

לעשות מהלימון לימונצ'לו, זה לא סתם ביטוי, זאת הזדמנות.

תמיד אהבתי לכתוב, בעיקר כתבתי לעצמי במחברות ולמגירה.

אפילו יש לי חלום מאז הילדות – לכתוב ספר. היום אני יודעת  שאספר בו על מסע, תשוקה והזכות הקיומית שלנו לבחור להרגיש טוב. לספר על הקשר בין הגוף לנפש. על פחד,על אומץ ועל כמיהה ואהבה.

הסיפורים הגיעו אלי על בסיס יום יומי. בילדותי סבתא ג'וליה שלי הייתה מספרת לי סיפורים מהחיים בטריפולי. היא הייתה מספרת קצת בעברית וקצת בערבית. אבל איכשהו תמיד הבנתי והתרגשתי. סבא דוד ז"ל היה מספר על בולגריה ויהדות ספרד, קצת בספניולית וקצת בעברית ומילה בלדינו שהייתה מתנגנת כמו שיר.

היום הסיפורים מגיעים בזכות הלקוחות שלי בקליניקה. הסיפורים מגיעים מהחיים עצמם. כל יום יש משהו חדש.

הקורונה שנחתה עלינו באופן מפתיע, גרמה לכמה זעזועים, אבל לא רק! התקופה הזאת יצרה צורך בהתבוננות פנימה והכרה ביכולת העצמית שלנו להתמודד עם שינויים. לקח לי בדיוק שבוע להבין שזאת ההזדמנות שלי להוציא את הכתובים מהמגירה ולנצל את משאב הזמן שהגיע אלי במלוא תפארתו, ולכתוב. פשוט לכתוב.

לכתוב ללקוחות מסרים של אהבה ושפיות, לכתוב לעצמי סיפורים ותכנים בעלי ערך ומשמעות. לכתוב תכנית אינטרנטית של 31 ימים שתעזור לאנשים לעשות את הבחירות הבסיסיות כמו לבחור להרגיש טוב. זאת הייתה הדרך שלי לגעת באנשים.

האהבה לכתיבה קיבלה משמעות וכבר שנתיים שאני גם כותבת לאנשים, בעלי עסקים שמבינים את הצורך בהעברת מסר, ידע ומשמעות ללקוחות שלהם.

התאהבתי  בסטוריטלינג, בעיני  זה החיים. ככה נולד לי מקצוע נוסף – חלי לוי נוגעת במילים.

לגבי כתיבת הספר, בימים אלה אני עוברת ליווי אישי עם סופר ועושה צעדים אמיצים להוציא עוד חלום לאור.

 

חוות דעת והמלצות

דילוג לתוכן