עיסוי משולב

עיסוי משולב

כאשר שואלים אותי איך קוראים לעיסוי שלי, אני עונה: "העיסוי שלי נקרא כשם המטופל/ת."

לכל מטופל יש את הטיפול המדויק לו. לאחת מתאים מגע רך לאחר עיסוי עמוק.

יש עיסויים בהם אשלב אבנים חמות וקערות טיבטיות, יש עיסויים שאיעזר בכוסות רוח או במשחה טבעית לשחרור השרירים. הכל תלוי במצב הגוף, באורח החיים, בגיל ובמצב הבריאותי.

פעם עיסוי היה נחשב לפינוק ולמותרות. הוא היה נצרך כמעט רק בבתי מלון ובאירועים מיוחדים, כמו ימי נישואין וימי הולדת עגול. היום מחקרים מראים שעיסוי משפר את איכות החיים והתפקוד היום יומי. העיסוי עצמו הוא מפנק ונעים, התוצאה שלו מרפאת את הגוף והנפש.

היום אנחנו יושבים שעות מרובות מול המחשב והמסך, הישיבה יוצרת לחץ על האגן ויוצרת כאבי גב.

אנחנו מחוברים לניידים והפעולה הבלתי פוסקת של האצבעות בגלישה שוטפת במסכים גורמת לדלקת בתעלה הקרפלית ולכאב במרפק (טניס – אלבו) והגב בצורה מתמדת של סימן שאלה.

הצוואר מורכן כלפי הנייד לפחות 15 שעות ביום, והעומס על החוליות עצום. מחקרים מראים שאנחנו מעמיסים כ15 ק"ג ביום על הצוואר. (15 שקיות סוכר, כל יום על הצוואר).

כפות הרגליים סוחבות את משקל גופנו. ידוע היום שרובנו סובלים מהשמנת יתר. הרגליים סגורות בנעלי עבודה הדוקות או בתוך סטילטו דקיקים. הרגליים מבקשות מגע מרפא.

לסיכום:

עיסוי רפואי מטפל בגוף ובנפש. מעניק זמן מנוחה ושלווה. יעיל ביותר בשיפור בעיות אורתופדיות, דלקות, כאבים כרוניים, פיברומיאלגיה, כתף קפואה, כאבי גב, לחץ, סטרס וכל השאר.

כל כמה זמן מומלץ לקבל עיסוי?

בין פעם בשבועיים לשלושה שבועות. תלוי בנקודת הפתיחה.

מאיזה גיל מותר לקבל עיסוי?

גם תינוקות אוהבים עיסוי.

תקראו על העיסוי הזוגי שלי – עיסוי הורה וילד.

דילוג לתוכן