טלפון בכיס

חיזוק כוח הגברא

חיפשתי מחקרים לחיזוק הבקשה הזועקת מפי האמהות ה"חופרות", מצאתי הרבה כתבות

העתקי עבורכם ציטוט, מוזמנים לקרוא את הכתבה כולה

ההתייחסות פה היא לגברים, אבל אני בטוחה שנייד בכיס משפיע גם על מערכת הרוויה הנשית

(בכתבה אחרת)

תוציאו את הנייד מהכיס הקדמי, האחורי

"תוצאות המחקר הצביעו על שלושה קשרים סיבתיים מובהקים: דיבור בטלפון סלולרי במשך יותר משעה ביום ודיבור במכשיר בעת שהוא מחובר למטען, מכפילים את הסבירות לירידה בריכוז הזרע מ-33.3% ל-66.7%. כמו כן, ריכוז הזרע ירד לרמה לא תקינה גם בקרב גברים שנשאו את המכשיר במרחק של פחות מ-50 ס"מ מהמפשעה – בקרב 47.1% מהם נמצא ריכוז לא תקין, וזאת לעומת 11.1% בלבד בכלל אוכלוסיית הגברים."

https://healthy.walla.co.il/item/2931537

בימים בהם הסטרס, החרדה הכלכלית, מערכת העצבים, המערכת החיסונית,

כל המערכות נפיצות בגלל המתח, החוסר וודאות הקיומי

עלינו לחזק את עצמנו, אין לנו ברירה אחרת.

קשה לי להאמין שנוער קורא את הבלוג שלי, אז כאן מקומכם ההורים:

תדאגו שהנייד יהיה רחוק מאזור הרבייה, מהאשכים. 

איכות הזרע נפגמת ואיתה אח" כ גם הערך העצמי, הביטחון העצמי וכל השאר. 

בטוחה שניתן למצוא תיקים גבריים, פאוצ' או תיק לזרוע,

אבל אלינו לחשוב קדימה.

המצב הנוכחי משפיע על האנרגיה שלנו, מחליש את הגוף בכלל

כך שזה הזמן לשים יתר לב לחיזוק ושמירה על הגוף היקר שלנו.

אין חלקי חילוף.

כמה דרכים לשיפור כוח הגברא:

  1. תרחיקו את הנייד בבקשה, תגבילו זמן שימוש.
  2. תנועה, כושר, הגוף צריך כושר, חילוף חומרים
  3. לגבי תחתונים יש הטוענים שעדיף תחתונים משוחררים
  4. טיפול רפלקסולוגיה בהחלט עוזר ומחזק את הגוף והנפש. משחרר סטרס, לחץ, חרדה, משפר איכות חיים.(10% הנחה ברכישת סדרה למי שמגיע בעקבות הבלוג ומשאיר תגובה)
  5. פורמולת צמחים טבעית לחיזוק האון הגברי    קישור לפורמולה 
  6. תזונה טובה ושתיית מים
  7. "גברים יקרים, מעוניינים לשפר את ביצועיכם בחדר המיטות תוך שלושה שבועות בלבד? תתחילו לבלוס… פיסטוקים. כל תזונאי יודע שלמזון שאתם צורכים יש השפעה גדולה על מה שקורה שם למטה, אולם רובם וודאי לא יודעים שאחד הפירות המומלצים להגברת החשק המיני וזה שיעזור לכם לשמור על זקפה לאורך זמן הוא אגוז הפיסטוק, שמכיל חומרים מזינים החיוניים לחיי סקס בריאים. אנחנו אפילו בספק אם בכלל ידעתם שפיסטוק זה פריחוקרים הגיעו למסקנה שאכילת 100 גרם פיסטוק מדי יום במשך שלושה שבועות תעורר בכם פלאים. למעשה, החוקרים מטורקיה עקבו אחר 17 גברים שסובלים מאימפוטנציה במשך שנה אחת לפחות. הם התבקשו להוסיף לתזונה היומית שלהם 100 גרם פיסטוק ושלושה שבועות לאחר מכן – כולם דיווחו על שיפור משמעותי בחיי המין שלהם. הגברים חוו זקפות חזקות יותר, הגיעו לשביעות רצון מינית, חשו יצר מיני מוגבר והגיעו בקלות יותר לאורגזמה. נוסף על כך, לכולם נמצאו רמות גבוהות יותר של כולסטרול HDL (כולסטרול חיובי) ורמות נמוכות יותר של LDL (כולסטרול שלילי)."https://healthy.walla.co.il/item/3065841
  8. הפחתת עישון כמובן.
  9. אני לא מטפלת מינית, אני רפלקסולוגית. ברפלקסולוגיה אני מאזנת את הגוף. ידוע שכאשר גברים נמצאים בסטרס, בחרדה קיומית, באפיסת כוחות גם איכות הזרע שלהם נפגעת. גם כשאתם במתח בעקבות רצון עז להביא ילד למשפחה וזה לא מצליח, קודם בואו נבין מה המקור, ממה נובע הקושי. איזה מערכת קשרים יש לכם עם אבא, אמא. מה החוויה שלכם כמשפחה. ממה נובע המתח. בד"כ הטיפול בענייני פריון כרוך גם בטיפול באישה. לעיתים המתח וחוסר ההצלחה באופן מידי מייצרים סיפורים בראש שמעכבים את ההצלחה. יש לא מעט זוגות שלפתע לאחר אימוץ פתאום נקלטו והצליחו להרות. איך זה קרה? מפלס המתח והצפייה ירד.
  10. לסיכום, תרחיקו ניידים מהכיסים , גם אתן הנשים. תאכלו טוב, תשתו, תהנו, תפעילו את הגוף, תאכלו פיסטוקים, תתחזקו עם פורמולת צמחים ובואו לטיפול.

שיתוף

פייסבוק
הדפסה
שלחו במייל
דילוג לתוכן