להכיר את עורכי הדין ברשתות מקרב בין הלבבות

עורכי דין לדיני משפחה – גירושין

לפני הרבה מאוד שנים פגשתי לראשונה עורך דין לדיני משפחה. ככה זה כשמתגרשים, נאלצים לפגוש עורכי דין. כשאני התגרשתי הרשתות החברתיות לא היו בכותרות ואל עורך הדין שטיפל בתיק שלי הגעתי בהמלצתה של חברה שהתגרשה כמה חודשים לפני. קבענו להיפגש בצפת שם המשרד שלו, כל הדרך רעדתי, פחדתי, בכיתי – לא ידעתי לקראת מה אני הולכת. רק ידעתי שאני חייבת עורך דין ושיעלה לי המון המון כסף.

הסטיגמה שהייתה על עורכי דין לדיני משפחה

ידעתי רק שעורכי דין הם "רעבים לקרבות" ושיהיו מלחמות לא נעימות, וש"אצטרך למכור כליה" על מנת לשלם את שכר הטרחה ושאני צריכה בבית המשפט לדבר כמה שפחות. (זאת התדמית שהייתה אז לעורכי דין ואולי גם היום, לפחות לחלקם). עורכי דין ראיתי רק בסרטים ואיכשהו כמעט כל אמא איחלה לבת שלה להתחתן עם עורך דין. אבל בחיים האמתיים מי פגש עורכי דין?

בכלל אף פעם לא הייתי בבית משפט והמקום המקודש הזה כיווץ לי את הבטן רק מהמחשבה שאגיע לשם עם עורך דין ואפגוש שופט וקלדנית -מקום קר ומנוכר.

עורכי דין לדיני משפחה וגירושין – שימו לב

למה אני מספרת לכם את הסיפור הזה? כי היום עורכי דין יכולים לעשות את מה שעורכי הדין דאז לא יכלו – לספר ללקוחות העתידיים שלהם, לקראת מה הם הולכים. עורכי דין יכולים לצלם את עצמם מחייכים ואת אולם הדיונים. להסביר לאישה שעומדת להתגרש מה עומד על סדר היום ולהרגיע את הפחד. עורכי דין יכולים להעניק ידע, להרגיע, לספר, לכתוב לגרום ללקוחות להכיר אותו, להראות צדדים נוספים ואפילו להקליט סיפורים, כך שברגע האמת תהיה כתובת מוכרת אליה ניתן לפנות. עורכי דין יכולים לנפץ את התדמית שנוצרה להם, רק מהסיבה שהפחד נובע ממה שלא מכירים. היום גם עורכי דין יכולים להעלות תכנים לרשתות. לרכוש אמון וליצור מערכת קשרים עם הלקוחות העתידיים.

הצעה מפתה לעורי דין לדיני משפחה

אז אם אתם עורכי דין ויש לכם פייסבוק, אינשטוס, לינקדאין אבל אין במדיה תוכן – אתם כנראה מפספסים לקוחות. אם יש לכם אתר מכובד ובלוג בלי סיפורים מעניינים, בלי תוכן שיעזור ללקוחות להכיר אתכם – אתם מפספסים לקוחות. הדרך לריכוך הפחד עוברת דרככם, תעזרו ללקוחות להכיר אתכם, תספרו להם איך אתם יכולים לעזור להם לצלוח גירושין, לקנות בית, להכין צוואה וייפוי כוח מתמשך. תעזרו ללקוחות שלכם לקבל אומץ לגעת בנושאים שהם לא ממש מכירים או חוששים.

אההה ואם אין לכם זמן לכתוב – לי יש.

ולא אני לא מבינה בחוקים וסעיפים ובדינים משפטיים, אבל לא את זה הלקוחות מחפשים. הם מחפשים סיפורים שיעזרו להם להרגיש שלצידם יעמוד עורך דין מקצועי שרואה אותם.

תעזרו ללקוחות שלכם לבחור להרגיש טוב Take A Rest בזה שתהיו עבורם עוד לפני שהם צריכים אתכם.

שיתוף

פייסבוק
הדפסה
שלחו במייל
חלי לוי

חלי לוי

המטרה החשובה ביותר בחיינו היא להרגיש טוב.
כשאנחנו מרגישים טוב אנחנו בריאים. כשאנחנו בריאים אנחנו מאושרים.
יש יותר מדרך אחת להרגיש טוב!

לדעת לגעת זאת אומנות,
זה מה שאני הכי אוהבת לעשות, לגעת.
טיפולי מגע, טיפול דרך המדיה, NLP, תכניות אינטרנטיות, הרצאות ועוד.

לפרטים נוספים צרו קשר

דילוג לתוכן