עורי דין לדיני עבודה, את החוקים חשוב שתדעו אבל אתנו הלקוחות חשוב שתדברו בגובה העיניים

עורכי דין לדיני עבודה

"חוק פיצויי פיטורים, תשכ"ג 1963 קובע כי המעסיק חייב לשלם לעובד שפוטר על-ידו. פיצויי פיטורים משולמים לעובד עם פיטוריו, כפיצוי על אבדן מקור הכנסתו ולעתים הם חלק ממענק פרישה הניתן לרגל הפסקת העבודה."(מתוך אתר כל זכות)

עורכי דין לדיני עבודה -הידע עושה אתכם מקצוענים

אין ספק שעורכי דין לדיני עבודה חייבים להכיר את החוקים, הפסקאות, העדכונים והסעיפים באופן הכי מקצועי שיש – הידע הופך אותם למקצועניים, אבל אותנו האזרחים שלא מבינים את שפת עורכי הדין מעניין להכיר אתכם אחד מכם יבחר על ידנו לייצג אותנו. הידע מצוין עבור הייצוג שלנו בבתי המשפט או בתביעה, אבל עם הלקוחות עצמם, דברו בשפה שיבינו.

עורכי דין שימו לב – ידע חשוב אבל…

עורך דין שיספר בשפת העם על סיפורי הצלחה, או ילמד אותנו איך לפעול במידה והבוס החליט שאין ביכולתו לשלם ונתן צ'יק דחוי, או יספר על אישה בהריון שקיבלה מכתב פיטורין או עצות זהב לעובדים שחווים הרעה בתנאים, את עורך הדין הזה סביר להניח שנרצה לפגוש.

על מנת שיכירו אתכם ויבחרו בכם בין "ים עורכי דין", דיבור בגובה עיניים, התייחסות למצוקות שעולות, מענה לשאלות שלקוחות שואלים, הענקת ידע בחינם בשפה שמובנת לכולם, בלוג עם סטוריטלינג וסיפורים נוגעים – יגרום ללקוחות לבחור בך.

אנשים אוהבים שרואים אותם, שמקשיבים להם, שמעניקים להם עצות חכמות ולא מתנשאות. ככל שתהיו נוכחים ברשתות, תצרו מערכת אמון מקרבת בינכם לבין הלקוחות העתידיים, תראו את המשרד, את עצמכם ואת בית הדין – הדרך ליצור קשר בשעת האמת תהיה הרבה יותר נעימה, כי הכרתם קודם לכן, דרך המדיה

עורכי דין תחשבו על דייט

הלקוחות שלכם נמצאים ברשתות. בימים אלו עם גל הפיטורים בהייטק ובחברות שונות, ישנן המון שאלות ושפע של חוסר וודאות לגבי זכויות, תשלומים, פיצויים וכל הקשור לדיני עבודה. יש המון עורכי דין ברשתות, אבל אם אתם תשכילו להראות את עצמכם, כן תמונות תדמית מהלשכה, מבית המשפט ואפילו ממגרש הכדורגל או הכדורסל, ותענו על כל אותן השאלות שהלקוחות שואלים אתכם (בתוך השאלות ישנן מילות מפתח מקדמות) – תצרו בעצם מערכת אמון בסיסי וכשהלקוח יצטרך עורך דין לדיני עבודה, הוא יקרא למי שכבר כבש את ליבו, כמו בדייט. כשתקבעו פגישה הלקוח יפגוש אותך בפעם השנייה או השלישית. הוא כבר שמע את קולך בסרטון, ראה איך אתה נראה, קרא והבין שאתה יודע וירכוש את שירותך.

שיתוף

פייסבוק
הדפסה
שלחו במייל
חלי לוי

חלי לוי

המטרה החשובה ביותר בחיינו היא להרגיש טוב.
כשאנחנו מרגישים טוב אנחנו בריאים. כשאנחנו בריאים אנחנו מאושרים.
יש יותר מדרך אחת להרגיש טוב!

לדעת לגעת זאת אומנות,
זה מה שאני הכי אוהבת לעשות, לגעת.
טיפולי מגע, טיפול דרך המדיה, NLP, תכניות אינטרנטיות, הרצאות ועוד.

לפרטים נוספים צרו קשר

דילוג לתוכן